Przedsiębiorstwo geodezyjne GEO-PROJEKT działa na rynku usług geodezyjno-kartograficznych.

Biuro prowadzi geodeta Tomasz Najderek, który działalność w branży geodezyjnej rozpoczął w 1998 roku, a jako podmiot gospodarczy działa w zakresie świadczenia usług geodezyjnych od 2005 roku. Przez ten cały czas firma wykonała szereg prac geodezyjno-kartograficznych, zarówno tych małych i prostych, jak i dużych, skomplikowanych projektów na terenie całego kraju.

Od początku swojego istnienia przedsiębiorstwo geodezyjne ma siedzibę w Szamotułach, kierując swą ofertę przede wszystkim do mieszkańców, urzędów, firm budowlanych, biur projektowych oraz projektantów, jaki i innych podmiotów gospodarczych z terenu powiatu szamotulskiego (gminy Szamotuły, Kaźmierz, Wronki, Duszniki, Ostroróg, Obrzycko oraz Pniewy). Działamy także na terenie powiatów ościennych.

Pragnąc sprostać rosnącym wymaganiom rynku, cały czas się rozwijamy inwestując w najnowsze technologie i rozwiązania pomiarowe, pozwalające wykonywać pomiary geodezyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wytycznymi. Geodezyjne pomiary terenowe realizujemy metodami klasycznymi, a także wykorzystując najnowocześniejsze wielofunkcyjne systemy precyzyjnego pozycjonowania satelitarnego GPS w oparciu o technologię GNSS.
Wykonując zlecone roboty geodezyje zawsze dbamy o precyzję i dokładność wykonywanych pomiarów, jednocześnie kładąc szczególny nacisk na jakość ich opracowania. Geodeta musi być na bieżąco z zmieniającymi się przepisami prawa o oraz rozporządzeniami stanowiącymi podstawę prawną świadczonych usług geodezyjnych, dlatego też firma kładzie szczególny nacisk na szkolenia oraz wdraża nowe technologie informatyczne realizujące ustawowe założenia odnośnie prowadzenia baz danych w dziedzinie geodezji i kartografii. Rzetelność wyników prac geodezyjnych zapewnia sprzęt pomiarowy światowej klasy producenta, firmy Leica Geosystems, a doświadczenie i wiedza zobyte na przestrzeni lat podczas realizacji usług geodezyjnych na terenie całego kraju gwarantuje wykonanie powierzonych zadań na najwyższym poziomie i zgodnie z obowiązującymi dokładnościami oraz przepisami prawa.

 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy! Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.